Sportowe samochody z USA są gratką dla pasjonatów motoryzacji.

Amerykańskie, sportowe auta są doskonale wyposażone, są nietypowe i czasem bardzo rzadkie na naszych ulicach, ale przede wszystkim posiadają słynne mocne silniki, które budzą podziw i zainteresowanie.

Jeżeli jesteś zainteresowany sprowadzeniem prawdziwego amerykańskiego muscle car – odezwij się do nas!

samochody sportowe z usa
tesla import z usa auta elektryczne

Auta elektryczne i hybrydy z USA cieszą się coraz większą popularnością na naszym rynku.

Spowodowane jest to wieloma czynnikami: od atrakcyjnych cen i możliwości skorzystania z dopłat ekologicznych przez znaną historię auta po aspekt ekonomiczny.

Posiadamy duże doświadczenie w imporcie aut elektrycznych z USA jak także hybryd. Zapewniamy pełen zakres usług: od zakupu, po dostarczenie auta pod dom.

Import aut rodzinnych ze Stanów Zjednoczonych jest nam doskonale znany.

Szeroki wybór doskonale wyposażonych, przestronnych, dobrze wyglądających i przede wszystkim bezpiecznych samochodów pozwala na wybranie tego jednego, wymarzonego egzemplarza.

Zapraszamy do kontaktu – doradzimy jakie auto będzie najlepsze dla Twojej rodziny.

auta rodzinne z usa vany mini vany
suv z usa importer samochodów

SUVy i Crossovery z USA to kategoria samochodów, które importujemy najczęściej.

Amerykanie uwielbiają tę klasę samochodów. Są wygodne, podwyższone, posiadają wiele schowków i praktycznego miejsca. Ponad to prowadzą się doskonale i posiadają świetne silniki. Zatem musi być to przepis na wymarzone auto.

Jeżeli poszukujesz takiego samochodu dla siebie – Zapraszamy 🙂

Klasyczne i zabytkowe auta z Ameryki to coraz częstszy wybór na spełnienie marzeń o kultowym samochodzie, a także doskonała lokata kapitału.

Korzystając z naszych usług pomożemy w znalezieniu, imporcie oraz naprawie amerykańskiej klasycznej perełki. W USA mamy ogromny rynek umożliwiający znalezienie auta z niewielkim przebiegiem, w dobrym stanie, z pełną dokumentacją. Profesjonalnie i kompleksowo zajmujemy się importem klasycznych amerykańskich samochodów jak także ich naprawą.

klasyk z usa - import muscle car
auta terenowe pickup z usa

Samochody 4×4 terenowe, które sprowadzamy z USA nie mają sobie równych!

Doskonale wyposażone, często w drogie wyciągarki, podniesione i wzmocnione zawieszenie, profesjonalne zabudowy, mocne silniki – idealna recepta na hobby, ale także na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi na odludziu. Nasz zespół pomoże i doradzi, które auto będzie najlepszym wyborem. Kompleksowo sprowadzimy, naprawimy i dostarczymy pod dom prawdziwą amerykańską terenówkę 🙂

Motocykle, łodzie i inne…

Nasze motto to: „Spełniamy marzenia”

Jeżeli na pierwszy rzut oka nie znalazłeś pojazdu, który Cię interesuje – nie przejmuj się. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, ustalimy szczegóły i z pewnością będziemy mogli pomóc 🙂 !

Motocykle, łodzie, czy maszyny budowlane? Jesteśmy w stanie sprowadzić wszystkie pojazdy, którymi jesteś zainteresowany.

Zapraszamy do kontaktu 🙂

motocykle lodzie z usa import

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania w trakcie rozmowy telefonicznej lub za pomocą korespondencji mailowej.


   Seaside Cars
  Przemysłowa 19
  80-297 Banino

  Godziny pracy:
  Poniedziałek – Piątek: 09:00 – 18:00
  Sobota: 09:00 – 13:00
  Niedziela: Nieczynne