Bez kategorii

Import aut z USA – samochody sportowe. Które wybrać? Cz.2.

ford mustang - import aut z usa - sportowe

Import sportowych samochodów z USA

Sportowe samochody prosto ze Stanów Zjednoczonych to prawdziwe marzenie wielu, dlatego pierwsza część artykułu cieszyła się dużym powodzeniem. Tutaj możesz sprawdzić nasze propozycje samochodów sportowych importowanych z USA, bo nie każdy wie, że takie samochody są na wyciągnięcie ręki ;). Bez problemu możesz sprawdzić wymarzony samochód z zagranicy. Wystarczy, że zadbasz o kilka kluczowych kwestii formalnych oraz powierzysz sprowadzenie samochodu zaufanej firmie (oczywiście Seaside Cars ;)). Zanim podejmiesz decyzję o wyborze samochodu z USA, musisz zastanowić się jaki samochód chcesz posiadać w swojej kolekcji. Czy podejmiesz decyzję tylko na podstawie osiągów samochodu, jego parametrów, a może nagród, które samochody osiągnęły na przestrzeni lat? Te wszystkie elementy dadzą Ci dodatkowy obraz, które auto „ściągnąć” z Ameryki. 

 

Jakie amerykańskie auta sportowe warto sprowadzić do Polski?

Rynek aut sportowych jest bardzo duży i systematycznie się rozwija. Zainteresowanie samochodami tego typu również z roku na rok rośnie i w związku z tym import aut z USA  stał się bardzo popularny w Polsce. Przygotowaliśmy dla Ciebie kolejną listę samochodów sportowych, na które warto zwrócić szczególną uwagę.

 

FORD MUSTANG

ford mustang czerwony - import aut z usa - sportowePrawdziwa legenda wśród samochodów sportowych! Od lat 60 XX wieku systematycznie przechodzi udoskonalenia i powstają coraz to nowe modele, ale takie, które bazują na podstawach pierwszego Forda Mustanga. Samochód był też jednym z „bohaterów” filmów o Jamesie Bondzie, dlatego kojarzy się z szybkością, doskonałością oraz wyścigami. Pierwszy Ford Mustang ma też niepowtarzalny wygląd, logo biegnącego konia oraz maska chłodnicy w kształcie szczęki rekina to coś, co wyróżniało maszynę wśród innych. Najpopularniejszym kolorem, w jakim sprzedawany jest Ford Mustang to czerwień.

 

DODGE CHALLENGER SRT

dodge challanger srt - import aut z usa - sportoweKolejny samochód w zestawieniu to prawdziwa bestia, która posiada do 425 koni mechanicznych pod maską. Poruszanie się takim samochodem to prawdziwa przyjemność, ale też wyzwanie. Skrzynia manualna posiada aż 8 biegów, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać możliwości maszyny. Dodge Challenger doskonale prezentuje się na drodze, ale też na torze wyścigowym. Posiada charakterystyczny, ale bardzo prosty wygląd, przez co zyskuje na prędkości. Dodge Challenger to samochód z przestronnym wnętrzem oraz doskonale wyprofilowanymi fotelami, które nadają jeździe dodatkowej przyjemności. Z każdą kolejną generacją samochodów wprowadzono nowe ulepszenia, dotyczące zmniejszenia zużycia paliwa, lepszej przyczepności do podłoża czy bardziej ergonomicznym wyglądowi.

 

DODGE CHARGER

dodge charger - import aut z usa - sportoweSamochodem, do którego nie można przejść obojętnie to Dodge Charger, którego produkcja została wznowiona w 2005 roku, ku uciesze wielu kolekcjonerów samochodów sportowych. Od 2019 roku na rynku pojawiła się najnowsza wersja Dodge Chargera, która posiada do 707 koni mechanicznych. A dzięki 8 biegom skrzyni manualnej możemy osiągnąć napęd na wszystkie koła, co dodatkowo zwiększa możliwości samochodu. Od lat 60 XX wieku, samochód przechodził wiele modernizacji, a celem każdej z nich było podniesienie osiągów maszyny, aż do najnowszego modelu z 2019 roku.

 

Nissan 370Z

Nissan 370Z - import aut sportowych z usaNissan 370Z to kolejny dwudrzwiowy sportowiec z USA w naszym zestawieniu. To prawdziwa gratka dla fanów Need for Speed, nie musisz nim jeździć tylko na ekranie, możesz go z powodzeniem zakupić. Samochód ten ma 331 koni mechanicznych pod maską oraz 6 biegową skrzynię manualną lub 7 biegową automatyczną. Jego opływowy kształt oraz doskonałe rozstawienie osi daje dużą przyczepność do podłoża, oraz osiągnięcie sporej szybkości na drodze. Jest to idealny samochód dla początkujących fanów samochodów sportowych oraz osób, które chcą zarówno podróżować nim po mieście (z racji wielkości, jest idealny do parkowania na miejskich parkingach) oraz bardzo dobrze sprawdza się na torach wyścigowych.

 

Subaru BRZ

subaru brz - import aut sportowych z usaSubaru BRZ to samochód sportowy o nadwoziu coupé, którego pierwszy egzemplarz został wyprodukowany w 2012 roku, a od 2021 roku możemy cieszyć się jego ulepszoną wersją. Subaru BRZ tak jak Nissan 370Z to również model dwudrzwiowy, który od 2021 roku jest bardziej aerodynamiczny. Dodatkowym elementem, który został ulepszony to podwozie pojazdu, tak aby było bardziej przyczepne do podłoża. Pod maską ma 200 koni mechanicznych i może osiągać prędkość do 230 km/h. To doskonały wybór dla osób, które chcą cieszyć się jazdą samochodem po miejskich drogach, jak i po torach wyścigowych.

 

Chyba wiem jakie chciałbym/chciałabym auto 🙂

Sprowadzanie samochodów sportowych z USA jest dość skomplikowanym procesem, jeżeli nie masz w tym doświadczenia i wystarczającej wiedzy. Oczywiście dla chcącego nic trudnego ;).

Natomiast, wystarczy, że sprawdzisz listę proponowanych samochodów z tej części, rzucisz okiem na pierwszą część artykułu (klik tu=> Sportowe samochody z USA – jakie wybrać?) i wybierzesz swój wymarzony model samochodu. 

Jeżeli nie masz pewności, które auto będzie najlepsze dla Ciebie – skontaktuj się z nami. Przygotujemy bezpłatny kosztorys, który powie ile kosztować będzie Cię zakup, import, ewentualna naprawa i dostosowanie auta sportowego z USA do potrzeb prawa europejskiego.

Tak na prawdę, decydując się na współpracę z profesjonalnym importerem aut z USA, czyli oczywiście Seaside Cars dostaniesz wszystko „na gotowo”. Oferta aut z USA jest duża, a Twoim zadaniem będzie:

  1. Wybrać interesujący Cię wóz (też pomożemy ;))
  2. Zapłacić za auto po licytacji
  3. Poczekać na jego sprowadzenie i naprawę
  4. Zarejestrować i………. GAZ DO DECHY 😀

 

Zapraszamy do => kontaktu (klik) 🙂